En Moda Uluslararası Ödül Töreni 2019 Basın Toplantısı Yapıldı

Ödül töreni 12 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 21.00’de, Lord’s Palace Otel’de gerçekleşecek

Uluslararası platformda yer almaya devam eden, En Moda Prodüksiyon tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “En Moda Magazine Uluslararası Ödül Töreni 2019” için Lord’s Palace Hotel’de basın toplantısı düzenlendi.

Sponsor firmaların, basının ve gece ile ilgilenen konukların katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında 2018 yılının Stil İkonları İpek Akol ve Yusuf İkinci de konuşmacı olarak bulundu.

Sponsor firmaların yetkililerine teker teker söz hakkı verilirken yabancı basın için de açıklamalarda bulunuldu. 

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da dünyaca ünlü isimlerin yer alacağı En Moda uluslararası ödül töreni, Akdeniz’in en kapsamlı ödül töreni olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 

Gecenin sunuculuğunu En Moda Magazine direktörü Özer Akkeleş ve Hadiza Zakari yapacağı organizasyonda bu yıl; Nil Burak, Osman Alkaş, Anda Adam, Claydee, Adam Clay, Shiraz, Andrea, Mario Joy, Eylem, Olga Napoli, Rana Samaha, Rufat İsmail, Görkem Çırakoğlu, Andeea D, Andrew  ve sürpriz isimlerin de yer alacağı organizasyon; 12 Haziran 2019/Çarşamba günü saat 21.00’de, Lord’s Palace Hotel ev sahipliğinde Odyssey Club’ta, Remax Golden, PoggenPohl Kitchens, Lord’s Palace Hotel, Vodafone, Prenses Güzellik Salonu, Odyssey Club sponsorluklarında düzenlenecek.

En Moda Uluslararası Ödül Töreni’ne dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra kurumsal ödül alacak başarılı iş adamları ve iş kadınları da katılacak. 

 
İLGİLİ HABERLER
    -