Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı tanıtım etkinliği bu akşam

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı tanıtım etkinliği bu akşam gerçekleştiriliyor. Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı’nın düzenlediği tanıtım kokteyli bu akşam saat 20.00’da Acapulco Resort Convetion SPA Otel’in Balo Salonu’nda yapılacak.

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İçim Kavuklu, etkinlikte vakfın kuruluş amacı ve vizyonunun anlatılacağını ifade etti.

Vakıftan yapılan açıklamada etkinlikte ayrıca Tangül Çağıner’in hayatının en yakın arkadaşları tarafından anlatıldığı bir de belgesel film gösterimi yapılacağı kaydedildi.

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı, yardıma muhtaç çocukların daha iyi yaşam standartlarında yaşaması ve eğitimlerini sürdürebilmesi için hayata geçirildiği ifade edildi.

 
İLGİLİ HABERLER

‘100 leylekten 6’sı ip ya da poşetler yüzünden ölüyor’

Leyleklerin göç yollarını, ölüm nedenlerini ve dağılım alanlarını inceleyen Ege Üniversitesi (EÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ortaç Onmuş, “Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda halkaladığımız 100 leylekten 6’sının ayaklarına ip ya da poşet dolanması sonucu öldüğünü tespit ettik” dedi.