Metin Hara, Hilal Altınbilek ile sarmaş dolaş görüntülendi

Metin Hara ile Bozcaada'da tatil yaparken sarmaş dolaş görüntülendi. Altınbilek'in Brezilyalı model Lima'ya benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrolü Hilal Altınbilek, Adriana Lima'nın eski sevgilisi yazar Metin Hara ile Bozcaada'da tatil yaparken sarmaş dolaş görüntülendi. Altınbilek'in Brezilyalı model Lima'ya benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldız oyuncusu Hilal Altınbilek dizinin sezon finali yapması sonrası soluğu tatilde almıştı. Ünlü oyuncu tatilde giydiği kırmızın bikinisi ile ortalığı kasıp kavurmuştu.

SARMAŞ DOLAŞ YAKALANDI

Gossippasta'nın haberine göre; 30 yaşındaki oyuncu, tatil yaptığı Bozcaada'da Adriana Lima'nın eski sevgilisi yazar Metin Hara'yla sarmaş dolaş görüntülendi.

 

ADRİANA'YA BENZETİLİYORDU

Ünlü oyuncu Altınbilek, sosyal medyada sürekli olarak Brezilyalı dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya benzetiliyordu.

BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan tatilini sürdüren Hilal Altınbilek, dün kırmızı bikinisiyle objektiflere yansımıştı.

 
İLGİLİ HABERLER

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncusu Cemile Canyurt evlendi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' kadrosunda yer alan Cemile Canyurt, geçtiğimiz sene sevgilisi Mertkan Kaya ile nikah masasına oturmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirli davranan çift, sade bir törenle mutluluğa 'Evet' demişti.

Deniz Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı

Fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya mahkemenin kararına rağmen hakaret etmeye devam eden Deniz Akkaya, 3 günlük zorlama hapsine çarptırıldı. Kararın ardından infaz savcılığa gitmeyen Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı.