12 günlük evliliğini bitiren Pamela Anderson'dan 'ihanet' ve 'acıyla başa çıkma' önerisi

Ünlü yapımcı Jon Peters ile 12 gün evli kaldıktan sonra boşanan ABD'li oyuncu Pamela Anderson'dan 'ihanet' ve 'acıyla başa çıkmaya' dair bir öneri geldi.

Ocak ayında 52 yaşındaki Anderson ve 74 yaşındaki Peters, Malibu’da gizli bir törenle evlenmiş ancak çiftin yalnızca 12 gün sonra boşandıkları öğrenilmişti. 

Boşanmanın ardından temsilcileri aracılığıyla kamuoyuna "Bu dönemde sizin desteğinize güveniyoruz" mesajını ileten Anderson, dün Instagram Hikayesi'nde 'öneri' tadında bir paylaşım yaparak içini döktü. 

'İhanete uğramak, hiç güvenmemekten iyidir'

"Hepimiz bu çılgın dünyadan payımızı alıyoruz. Savaştığımız sürece yaşıyoruz. Deliliği kabul ettiğimiz sürece aklımız başımızda" diyen Anderson şöyle devam etti: 

“İhanete uğramak, hiç güvenmemekten iyidir; hayal kırıklığına uğramak sevmemekten daha iyidir. Acıdan asla kaçmayın, yaşanmasına izin verin, geçecektir. Böylece bir sonraki seviyeye geçmiş olacağız.”

'200 bin dolarlık borcunu ödedim'

Söz konusu paylaşım, Peters’ın boşanmaya dair ilk kez konuşmasının ardından geldi. Anderson’ın yalan söylediğini öne süren Peters, Page Six’e yaptığı açıklamada konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

“Onun için her şeyi bıraktım. Asla ödeyemeyeceği 200 bin dolarlık borcunu ödedim ama teşekkürü bu oldu. Kendimi yaşlı bir ahmak gibi hissediyorum. Ona kollarımı açtım, hayatıma aldım ve yıllarca sevdim. Üzülmesin diye borçlarını kapattım ve yeni kıyafetler aldım. Bana o mesajı attığında hayallerim gerçekleşiyor sandım. Aslında bir başkasıyla nişanlıydım ama kabul ettim. Dünyaya aptal geldim, aptal gidiyorum”

Ancak Anderson’ın basın açıklamasında, Peters’ın iddialarının komik bulunduğu ifade etmişti.

Sahil Güvenlik dizisinde rol aldıktan sonra birçok yapımda oynayan Anderson daha önce rock müzik yıldızları Tommy Lee ve Kid Rock, ayrıca iki kez de yapımcı Rick Salomon ile evlilik yaşamıştı.

Anderson ayrıca, Londra'da tutuklu bulunan Wikileaks kurucusu ve eski genel yayın yönetmeni Julian Assange'a verdiği destekle sıkça dünya basınında yer alıyor.

 

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.