8 - 14 Temmuz 2019 haftası nasıl geçecek?

8 - 14 Temmuz 2019 haftası günlük burç yorumunuz...

İki güneş tutulması arasındayız! 8 Temmuz Pazartesi günü en önemli konu, aslandaki Merkür'ün aslandan ayrılması. Bu ikisi birlikte çok şey yaratabilir, ancak kendimizi bugünlerde düzgün bir şekilde ifade etmediğimizde, hüsrana uğrayacağız ve duygu patlaması yaşayacağız. Bu yüzden bugün geleceğimizi, eylemlerimizle kendimizi nasıl ifade ettiğimizi, tutkulu olduğumuz ve sevdiklerimiz ile ilişkilerimize dikkat etmeyi öneriyorum.

 

Korkularınızla yüzleşmenin zamanı geldi! 9 Temmuz Salı günü, günün ana teması, oğlak burcundaki Satürn'ün karşısındaki yengeçteki Güneş. Bugünün fırsatı, gerçeğinizin ne olduğunu görmektir. Bir şeyden korkuyor musunuz, öyleyse ele alın, içinize dönün ve kendinize bunun doğru olup olmadığını sorun. Eğer doğru ise ve onunla ilgili bir şeyler yapabilirseniz, korku yok olur, doğru değilse o zaman serbest bırakın. Muhalif  açılar, daima farkındalığı yaşamımızda belirli bir noktaya getirmekle ilgilidir.

 

Çarşamba ve perşembe günü akrep burcunda Ay var. Bu, daha derine inmemiz ve duygusal olarak gerçekten kazı yapmamız için başka bir fırsat. Buna uyum sağlamazsanız inanılmaz derecede stresli bir gün olabilir. Bu, özellikle daha önce halının altına süpürdüklerinizi ortaya çıkarmanız gerektiği anlamına gelir. Şu anda derin meselelerinizi bir kenara itmeyin. Bu enerjiyi akıllıca kullanmalıyız yoksa işler patlar. Neyi sevdiğiniz, neye değer verdiğiniz ve şu anda sınırlarınızı nasıl zorladığınız konusunda yaratıcı ve temkinli olun.

 

Cuma ve cumartesi günü, yay Ay’ı bizi oynamaya, öğrenmeye ve anlamlı olmaya teşvik ediyor. Unutmayın, hala güneş tutulmaları arasındayız ve bu enerji birkaç gün içinde dolunay güneş tutulmasına yükseliyor. Dünyanızı keşfetmenin, oraya çıkıp oyun oynamanın bu birkaç gün boyunca ne kadar önemli olduğunu tekrar söylemek istiyorum. 

 

Meghan Markle, Adele konusunda endişeleniyor

Yeni Zelanda'da yayımlanan bir magazin dergisinin iddialarına göre, aynı muhitte yaşayan Prens Harry'nin Adele'in evinde fazla vakit geçirmesinin Meghan Markle'ı endişelendirdiği öne sürüldü.

Victoria Beckham gülümsememe kuralını bozdu

Yıllardır gülümserken görüntülenmeyen Victoria Beckham, bu kuralını oğlu Cruz ile çektirdiği bornozlu fotoğrafında bozdu. Cruz bu kareyi "Görünüşe göre annem gülümsüyor" notuyla paylaştı. David Beckham ise polemiğe Friends göndermesiyle katıldı.

Survivor’da gözyaşları: Olmuyor artık bitti!

Survivor 2020'de son dönemde performansında düşüş yaşayan Aycan Yanaç, iletişim ödüllü yarış sırasında takım arkadaşıyla ile ufak çaplı gerginlik yaşadı. Survivor Aycan kaybettiği oyun sonrasında, kendisine tepki gösteren Sercan'a da isyan etti. Survivor Aycan oyun sonrasında ağlamaya başlayarak "Olmuyor artık bitti" dedi.

Yüz yogası göz çevresine nasıl yapılır?

Kaz ayakları, sarkan göz kapakları ve göz altı torbaları birçok kadının en yaygın göz çevresi şikayetleridir. Göz çevrenizdeki kırışıklıklardan kurtulmak için botoks uygulamaları ve pahalı kremleri bir kenara atın ve göz yogasını deneyin. İşte adım adım göz çevresi yogası...

Yaz Aylarında Düşülen Yüzlerce Kalorilik Tuzaklar

Genellikle sıcak havaları daha hafif yemeklerle birlikte daha fazla meyve ve salata tüketimi ile ilişkilendiririz. Doğal olarak yaz aylarını daha ince bir görüntüye sahip olmak için bir fırsat olarak görürüz, en azından ilkbaharda olduğumuzdan daha fazla kilolu görünmek istemeyiz.