Ana Beatriz Barros: Hamileyken çıplak poz vermem

Ana Beatriz Barros: Hamileyken çıplak poz vermem

Geçtiğimiz yıl iş adamı Karim El Chiaty ile evlenen ve bir bebek bekleyen Brezilyalı model Ana Beatriz Barros, “Hamileyken çıplak poz vermem” dedi.

Antalya’da düzenlenen Doddo Dossi Fashion Show’da Adriana Lima, Isabeli Fontana, Izabel Goulart gibi yıldız modellerin yanı sıra dünyaca ünlü süper model Ana Beatriz Barros da podyuma çıktı.

Hamile olan 35 yaşındaki Brezilyalı model, Habertürk’e verdiği röportajda, meslektaşlarının hamileyken çıplak poz vermelerine karşın kendisine böyle bir teklif gelse kabul etmeyeceğini söyledi.

Doğum sonrası podyuma ara vermeyi düşünmediğini dile getiren Barros, “Adriana Lima, Isabeli Fontana ve Alessandra Ambrosio’nun da çocukları var ama onlar podyuma ara vermediler. Çocuğum, işlerimi yapmak için engel değil. Podyumları bırakmayacağım, bebeğimle seyahat etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Barros, doğum sonrası oluşacak kilolar için, “Hiç umursamıyorum. Çabucak vereceğimi düşünüyorum” dedi.

Dünyanın altı ülkesinde evi bulunan ünlü model, doğum sonrası bir süre Atina’da yaşayacağını söyledi.

Barros, Brezilyalı modellerin diğer modeller arasından sıyrılıp dünyada bu kadar popüler olmalarıyla ilgili şunları söyledi:
“Biz, diğer milletlere göre daha eğlenceli, sıcak ve keyifliyiz. Dünyanın dört bir yanından insanlar bizi bu yüzden seviyor olsa gerek. Brezilya’da her milletten insan var. Böyle olduğu için pek çok kültürü bir arada yaşıyoruz.”

Türkiye’ye sık sık gelip gitmesiyle bilinen ünlü model, “Türkiye benim için dünyanın en güzel ülkelerinden biri. İnsanları, bizim yörenin halkı gibi oldukça sıcak ve sempatik. Geçtiğimiz yıllarda Türk arkadaşlarımın bebeğini görmek için İstanbul’a gelmiştim. İlerleyen günlerde aynı sebeple yeniden geleceğim” ifadelerini kullandı.

 
İLGİLİ HABERLER

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncusu Cemile Canyurt evlendi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' kadrosunda yer alan Cemile Canyurt, geçtiğimiz sene sevgilisi Mertkan Kaya ile nikah masasına oturmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirli davranan çift, sade bir törenle mutluluğa 'Evet' demişti.

Deniz Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı

Fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya mahkemenin kararına rağmen hakaret etmeye devam eden Deniz Akkaya, 3 günlük zorlama hapsine çarptırıldı. Kararın ardından infaz savcılığa gitmeyen Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı.