Büşra Pekin’den ‘Evden çıkma temalı TBT’

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile hayatımıza giren ve başarılı oyunculuğuyla kendisinden söz ettirmeye devam eden Büşra Pekin, sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Corona virüsü için risk grubunda olan büyüklerimize gereken önemi göstermemiz gerektiğini söyleyen Pekin şunları yazdı:

“Size temsili bir evden dışarı çıkMa! temalı TBT… Yazın bypas olduktan sonra çekmiştik. Evde kalması gereken bir süreçteydik. Şimdi sağlığına kavuştu maşallah. Bu dönemde büyüklerimiz için risksiz ve izole bir ortam oluşturalım,hergün arayıp enerji verelim ve dışarıyla temasını bir süre ertelemeleri konusunda ısrarcı olalım. Sizde durumlar nasıl? Aile büyükleriniz coronaya rağmen şu banka işimi bir hallediyim, bir pazara çıkayım diyor mu? Israrla yollarından döndürülür”

 

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.