Casper kurumsal çözümler ile iş verimliliği evde devam ediyor

Uzaktan çalışma çözümlerine ihtiyaç her geçen gün artıyor. Üretkenliği ve motivasyonu artırmanın önemi, çalışanların başarısı, teknolojik ve dijital çözümlerin verimliliğine bağlı. Bu anlamda tüm kurumların ve kullanıcıların iş yaşamlarını sorunsuz sürdürmeleri, tüm teknoloji çözümleri sunan şirketler için öncelikli önem taşımaktadır.

Günümüz şartlarında devam eden uzaktan eğitim ve çalışma durumlarında, kurumların, öğrencilerin iş ve eğitim süreçlerinin aksamaması için yüksek verimli, güçlü teknolojik donanım ve alt yapı oldukça önem kazanmaktadır.

Pek çok marka masaüstü bilgisayarlarının mobiliteyi ve hareket alanını kısıtlaması, iletişim sistemlerinin haberleşmeye ve intra net kullanımına uyumlu olmaması gibi gerekçelerden dolayı, olağan üstü durumlarca ciddi mali zararlar yaşamaktadır. Bu maliyet tehditlerine karşı, mekân bağımsız kullanılabilen güçlü iş bilgisayarları sayesinde pek çok kurum, verim kaybı yaşamadan tüketicilerine ve iş ortaklarına hizmet sağlayabilmektedir.

KESİNTİSİZ TEKNOLOJİK DESTEK

Hayatları daha kolaylaştıran çözümlere ihtiyaç duyulan bu günlerde ürünleriyle kullanıcıların yanında olmaya devam eden Casper, Türkiye'nin tek yerli üretim yapan tesislerine sahip. Şirlket günümüzün bu zorlu koşullarında, hayatların aksamaması adına üretim, lojistik ve teknik servis hizmetlerine kesintisiz devam ediyor.

Çalışan sağlığını göz önünde bulundurarak aldığı bir dizi önlemin yanı sıra, evden çalışanların sorunlarını gidermek ve verimliliğini artırmak üzere çözümler sunmayı kendine ilke edinen Casper, teknoloji alanında hizmetlerini geliştirmeye ve sürdürmeye devam ediyor.

ÜRETİM TÜRKİYE’DE

Tüm ürünlerinin tasarım ve ar-ge süreçlerini kendi mühendisleriyle yürüten Casper'ın tüm çalışanları ürün ve hizmetlerinde en iyi kaliteye ulaşmak için çalışıyor, kurumsal şirketlerin ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

“Son Teknoloji” kavramına dayanan üretim felsefesi ile 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper, yıllık 1 milyon üretim yapma kapasitesine sahip tek Türk firması. Tasarım ve ar-ge süreçlerini kendi mühendisleriyle yürüten Casper'ın ürün gamı, günümüz teknoloji ve koşullarına uygun şekilleniyor, seçilen malzemeler ve üretim süreçlerinde en iyi kaliteye ulaşmak için çalışılıyor. Her bir ürün, alanında uzman mühendisler tarafından titizlikle geliştiriliyor, üretim öncesi, üretim sırasında ve sonrasında sağlamlık, performans, hız,
dayanıklılık testlerinden geçerek kullanıcı ile buluşuyor.

Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı ilke edinen Casper, başka hiçbir markada olmayan Jet Servis ve Turbo Servis hizmetleriyle; tabletten bilgisayara, telefondan masaüstü bilgisayara kadar tüm cihazlar için aynı kalite ve hızda müşterilerine teknik destek hizmeti sunuyor. Kullanıcılar evden veya işyerinden çıkmadan tüm cihazlarını kargo veya kurye aracılığı ile teknik servise ulaştırabiliyor, cihazın kategorisi veya modeli her ne olursa olsun, Casper Merkez Servisi'ne ulaştığı andan itibaren bir gün içinde çözüme ulaşıyor.

Casper kullanıcıları, sormak veya danışmak istediği konular için de www.casper.com.tr adresindeki Canlı Sohbet sayfasından ya da Google Play Store'da bulunan Casper Türkiye uygulaması üzerinden teknik servisler ve ürünler hakkında her türlü bilgiye ulaşabiliyor.

 
İLGİLİ HABERLER
    -

Gebelikte corona virüsünden korunmanın 15 püf noktası

Corona virüsü hamilelikte nasıl bir risk yaratıyor? Lohusa döneminde olan kadınlar nelere dikkat etmeli? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç Dr. Meryem Kürek Eken, gebelik ve corona virüsü hakkında detaylı bilgiler verdi.

Açıkgöz ailesinde kriz büyüyor

Annelerinin yaşadığı sıkıntıların ardından abla Hülya Açıkgöz ile Hadise, düşman kesilmişti. Şimdi de küçük kardeş Derya, Hülya Açıkgöz’ü takipten çıkardı.

Demet Sağıroğlu’na corona virüsü şoku!

Şarkıcı Demet Sağıroğlu, Instagram'dan yaptığı paylaşımda sevenlerini korkuttu. Sağıroğlu, paylaşımında "Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum, test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim" ifadelerini kullandı.

Çok sık dezenfektan kullanmak ciddi hastalıklara yol açabilir

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Coşkun Usta, dezenfektan maddelerinin kimyasal bileşikler olduğunu ve bunların sık kullanımının ileride çok ciddi hastalıklara yol açabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Usta, "zaman içinde bu kimyasallar nörolojik hastalıklar dediğimiz Alzheimer, Parkinson olarak geri dönecektir hatta, uzun vadede kanseri tetikleyecektir" dedi.

El temizliğine dikkat! Kolonyalı mendil corona virüsüne karşı etkili mi?

Corona virüsü salgını nedeniyle el temizliğine sık sık vurgu yapan uzmanlar, temizliğin doğru bir şekilde ve doğru malzemelerle yapılması gerektiğinin de altını çiziyor. Peki kolonyalı mendil işe yarar mı? Antibakteriyel sabun kullanmak şart mı? Jeller virüsün bulaşıcı etkisini azaltır mı? El temizliği sırasında sıcak su kullanmak gerekiyor mu? İşte uzmanlardan önemli uyarılar...