Cem Yılmaz’dan ‘Sanat Güneşi’ pozu

Ocak ayının ilk hafta sonu uzun bir zamandır üzerinde çalıştığı ArifV216 filmini sevenleriyle buluşturacak olan Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Sevenlerini yeni filminde bir zaman yolculuğuna çıkarmaya hazırlanan Cem Yılmaz, kısa bir süre önce yakın arkadaşlarına bir parti vermiş ve onları 60’lı yıllara götürmüştü. Filmdeki kostümlerin her biriyle yakından ilgilenen 44 yaşındaki Yılmaz, filminin gösterimine kısa bir süre kala sosyal medya hesabından son derece dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. İki haftada özel olarak hazırlanan Zeki Müren kostümünü giyerek GQ Türkiye için kamera karşısına geçen Cem Yılmaz böylelikle Zeki Müren’e olan hayranlığını ve saygısını bir kez daha gösterdi.

cem-yilmaz-ic

 
İLGİLİ HABERLER

Samsung LCD üretimini sonlandırıyor

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung LCD üretimini sonlandırma kararı aldı. Şirketten yapılan açıklamda üretimin ne zaman biteceğine dair bilgilere de yer verildi.

İrem Sak'ın karantinadaki büyük değişimi

Sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımlarla büyük beğeni kazanan oyuncu İrem Sak, bu defa uzun süredir devam eden karantina günlerine gönderme yaptığı bir paylaşıma imza attı.

Evden çalışanların gündemindeki uygulama!

Corona virüsü sebebiyle birçok kişi evden çalışmaya başladı ve video üzerinden canlı toplantı yapılabilen uygulamalar önem kazanmaya başladı. Video toplantılarında bir süredir tercih edilen programlardan olan Zoom son günlerde popüleritesini artırdı. Peki Zoom nedir, Zoom güvenli mi? İşte merak edilenler...

Gebelikte corona virüsünden korunmanın 15 püf noktası

Corona virüsü hamilelikte nasıl bir risk yaratıyor? Lohusa döneminde olan kadınlar nelere dikkat etmeli? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç Dr. Meryem Kürek Eken, gebelik ve corona virüsü hakkında detaylı bilgiler verdi.