Dünyayı sarsacak iddia! Meğer o klipte..

Popun Kralı Michael Jackson hakkındaki yeni iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Michael Jackson'ın Thriller klibinde canlandırdığı kız arkadaşı rolü ile üne kavuşan Playboy eski modeli Ola Ray, Popun Kralı hakkında açıklamalarda bulundu.

Ray, kimi çevrelerce müzik tarihinin en iyi klibi olarak kabul edilen Thriller'ın çekimleri sırasında Michael Jackson'la öpüştüğünü söyledi.

İddiaları bununla da sınırlı kalmayan Ray, çekimlerin ardından Jackson'ın soyunma odasında striptiz yaptığını ve bunu ilk defa anlattığını belirtti.

Çekimler sırasında Jackson ile son derece yakınlaştığını söyleyen Ray, "Onu ilk kez sette öptüm ve daha sonra bana soyunma odasına gelmemi söyledi. Oraya gittim, oturduk, konuştuk ve yakınlaştık; ardından beni ikinci defa öptü" dedi.

Ray açıklamalarına "Son derece tutkulu bir öpücüktü ve bilirsiniz biraz daha ileriye gittik, tüm söyleyeceklerim bu kadar" sözleriyle devam etti.

"Önümde soyunmaya başladı, daha fazlasını anlatmayacağım. Kitabımda tüm detaylar yer alacak." diyen Ray, Jackson ile yaşadığı anların ayrıntılarını kaleme aldığı kitapta yazacağının sinyalini verdi.

Jackson ile sette yaklaşık 2 hafta geçiren Ray'in bahsi geçen iddiaları ünlü şarkıcının ölümünün 10. yılında yapması dikkat çekti.

Aralarındaki yakınlaşmanın kısa süre sonra sona erdiğini söyleyen Ray, Jackson'ın yakın bir arkadaşının kendisinden hoşlandığını ve bu sebeple aralarındaki ilişkiyi daha fazla sürdüremeyeceğini söylediğini belirtti.

Michael Jackson'ın son derece tatlı ve iyi bir olarak niteleyen Ray, "Son derece nazik bir ruha sahipti. Çok komik biriydi." dedi.

58 yaşında olan Ray'in de rol aldığı Thriller şarkısının 13 dakika 42 saniyelik klibi YouTube'da bugüne kadar 597 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Playboy eski modeli de olan Ray bu klipte rol alması sayesinde daha da ünlendi ve kariyer basamaklarını hızla tırmandı.

2 bin 500 dolar karşılığında Thriller şarkısının klibinde rol alan, bir anda büyük bir şöhrete kavuşan Ray, uyuşturucu kullanmaya başladı, depresyona girdi ve günden güne fakirleşti.

Bugün bile Thriller videosu sebebiyle tarafına ödenmeyen telif hakları için mücadele eden Ray, Los Angeles'ta tek odalı bir evde yaşıyor.

 

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.

Whatsapp'ın beklenen özelliği Android'e geldi

WhatsApp iOS'ta yayına aldığı parmak izi ile kilitleme özeliğini Android uygulamasında da yayınlandı. 'Parmak izi kilidi' işlevi, WhatsApp'ın Android'deki 2.1.222 sürümüyle birlikte geldi.