''En Moda Magazine Yılın En İyileri'' Ödül Töreni için geri sayım başladı

12 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 21.00’de, Lord’s Palace Otel’de gerçekleşecek

Her yıl onlarca sanatçıyı ve yüzlerce konuğu ağırlayan En Moda Uluslararası Ödül Töreni'ne sadece 2 ay kaldı! Sene başından beri hazırlıkları süren tören için son aşamada hız verildi. Hem görsel hem işitsel showların sunulacağı, birbirinden ünlü yerli/yabancı isimlerin sahnede olacağı kıtaları birleştiren organizasyon bu yıl 12 Haziran 2019 – Çarşamba günü Lord’s Palace Hotel’de gerçekleşecek. Saat 21.00’de başlayacak olan geceye şimdiden ilgi büyük. 

Geçen yıllarda; Buray, Super Sako, Mohombi, Adam Clay, Claydee, Faydee, Otilia, Anda Adam, Shiraz, Andrea, Deepside Dejayss gibi başlıca isimlerin yer aldığı tören, bu yıl yine sürpriz isimleri konuk etmeye hazırlanıyor.

Girişlerin biletli olacağı bu çok özel, eğlenceli geceyi kaçırmak istemiyorsanız, sınırlı sayıda olan rezervasyonlar için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Davetiyeler/Biletler için; 0533 821 0800 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 
İLGİLİ HABERLER
    -

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.

Whatsapp'ın beklenen özelliği Android'e geldi

WhatsApp iOS'ta yayına aldığı parmak izi ile kilitleme özeliğini Android uygulamasında da yayınlandı. 'Parmak izi kilidi' işlevi, WhatsApp'ın Android'deki 2.1.222 sürümüyle birlikte geldi.