Gisele böyle veda etti

NFL tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncuları arasında gösterilen 42 yaşındaki Tom Brady, 20 yıldır formasını giydiği New England Patriots takımına veda etti. Amerikan Futbolu hayatını başka bir takımda sürdürecek olan oyuncu yeni yerine uyum sağlamaya çalışırken, dünyaca ünlü model eşi Gisele Bündchen de yaşadığı şehre duygusal bir veda etti.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların üzerine Boston’dan ayrılmanın kendisini nasıl hissettirdiğini yazan Gisele, böylelikle eşinin eski takımının taraftarlarına teşekkür etme fırsatı buldu.

İşte o satırlar:

“Son on yılda ne bir yolculuk oldu. Boston bizim için çok iyi oldu ve her zaman kalbimizde olacak. Sonsuza dek harika anılarımız olacak. Çocuklarımız orada doğup büyüdüler ve ömür boyu sürecek özel dostluklar kurduk. Tom ve Pats için tezahürat yapmak için dostlarımızı, mevsimlerin güzel değişimini ve stadyuma giden yolculukları özleyeceğim. Tüm bu yıllar boyunca eşim ve ailemizi bu kadar destekleyen herkese teşekkür ederim. Seni özleyeceğiz!”

 
İLGİLİ HABERLER

Gebelikte corona virüsünden korunmanın 15 püf noktası

Corona virüsü hamilelikte nasıl bir risk yaratıyor? Lohusa döneminde olan kadınlar nelere dikkat etmeli? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç Dr. Meryem Kürek Eken, gebelik ve corona virüsü hakkında detaylı bilgiler verdi.

Açıkgöz ailesinde kriz büyüyor

Annelerinin yaşadığı sıkıntıların ardından abla Hülya Açıkgöz ile Hadise, düşman kesilmişti. Şimdi de küçük kardeş Derya, Hülya Açıkgöz’ü takipten çıkardı.

Demet Sağıroğlu’na corona virüsü şoku!

Şarkıcı Demet Sağıroğlu, Instagram'dan yaptığı paylaşımda sevenlerini korkuttu. Sağıroğlu, paylaşımında "Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum, test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim" ifadelerini kullandı.

Çok sık dezenfektan kullanmak ciddi hastalıklara yol açabilir

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Coşkun Usta, dezenfektan maddelerinin kimyasal bileşikler olduğunu ve bunların sık kullanımının ileride çok ciddi hastalıklara yol açabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Usta, "zaman içinde bu kimyasallar nörolojik hastalıklar dediğimiz Alzheimer, Parkinson olarak geri dönecektir hatta, uzun vadede kanseri tetikleyecektir" dedi.

El temizliğine dikkat! Kolonyalı mendil corona virüsüne karşı etkili mi?

Corona virüsü salgını nedeniyle el temizliğine sık sık vurgu yapan uzmanlar, temizliğin doğru bir şekilde ve doğru malzemelerle yapılması gerektiğinin de altını çiziyor. Peki kolonyalı mendil işe yarar mı? Antibakteriyel sabun kullanmak şart mı? Jeller virüsün bulaşıcı etkisini azaltır mı? El temizliği sırasında sıcak su kullanmak gerekiyor mu? İşte uzmanlardan önemli uyarılar...