Hadise doğum gününde mezdeke oynadı

Hadise o anlar Instagram hesabından paylaştı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı dans videolarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hadise, bu kez de doğum gününde mezdeke oynadığı videoyu paylaştı.

Ünlü şarkıcı Hadise, 34. yaşını sürpriz bir partiyle kutladı. Arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluşup pasta kesen ünlü popçu, geceden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Bu kutlamadan sonra arkadaşları tarafından 2. bir doğum günü partisi yapıldı. Bu partide de mezdeke oynayan Hadise o anlar Instagram hesabından paylaştı.

MEZDEKE OYNADI

Instagram hesabından doğum günü fotoğraflarını ve videolarını paylaşan Hadise, mezdeke müziği eşliğinde oynadığı anlara da yer verdi.

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ: İYİ Kİ VARSINIZ

Hadise doğum gününü kutlayan hayranlarına, "İyi ki varsınız, siz olmadan olmaz biliyorsunuz" deyip teşekkür etti.

DEMET AKALIN İLE YAŞADIĞI POLEMİKLE KONUŞULMUŞTU

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Instagram'da 10 milyon takipçisi olan Hadise için, "Kocası da yok milyoncukları da..." demişti.

Akalın daha sonra Hadise, "Böylesine basit bir tartışmanın içerisinde olmayacağım" açıklamasını yapınca kendisinin şaka yaptığını, "Ben şaka yapmıştım, o cevap olarak sadece 'Bekarlık sultanlıktır' dese olay kapanacaktı. Demek ki şaka anlayışımız kendisi ile aynı değilmiş"sözleriyle açıklamıştı.

 

 

TAG: hadise ,mezdeke
İLGİLİ HABERLER

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.

Whatsapp'ın beklenen özelliği Android'e geldi

WhatsApp iOS'ta yayına aldığı parmak izi ile kilitleme özeliğini Android uygulamasında da yayınlandı. 'Parmak izi kilidi' işlevi, WhatsApp'ın Android'deki 2.1.222 sürümüyle birlikte geldi.