Hadise ile aşk yaşadığı iddia edilen Mehmet Dinçerler: ''Ben konuşamam istediğinizi yazın''

Hadise, iş adamı Mehmet Dinçerler ile görüntülendi. Günlerdir Hadise ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Dinçerler, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etmek istemedi. Aşk hayatı hakkında konuşmak istemediğini belirten iş adamı, "Siz istediğiniz gibi yazın" dedi.

Kaan Yıldırım ile ayrılan ünlü şarkıcı Hadise, iş adamı Mehmet Dinçerler ile görüntülendi. Günlerdir Hadise ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Dinçerler, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etmek istemedi. Aşk hayatı hakkında konuşmak istemediğini belirten iş adamı, "Siz istediğiniz gibi yazın" dedi.

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısını çıkaran Hadise, özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Oyuncu Kaan Yıldırım ile yollarını ayıran şarkıcı, kısa bir süre sonra genç iş adamı Mehmet Dinçerler ile yakınlaştı. Önceki kız kardeşi ile Nişantaşı'nda görüntülenen Dinçerler ise özel hayatıyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti.

"AŞK HAYATIMLA İLGİLİ KONUŞMAK İSTEMİYORUM"

Muhabirleri "Yanımdaki kız kardeşim. Lütfen yanlış bir şey yazmayın" diye uyaran işadamı, Hadise'yle aşk yaşadığı haberleri hakkında ise yorum yapmaktan çekinerek "Aşk hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz gibi yazın" dedi.

 
İLGİLİ HABERLER

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncusu Cemile Canyurt evlendi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' kadrosunda yer alan Cemile Canyurt, geçtiğimiz sene sevgilisi Mertkan Kaya ile nikah masasına oturmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirli davranan çift, sade bir törenle mutluluğa 'Evet' demişti.

Deniz Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı

Fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya mahkemenin kararına rağmen hakaret etmeye devam eden Deniz Akkaya, 3 günlük zorlama hapsine çarptırıldı. Kararın ardından infaz savcılığa gitmeyen Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı.