Hadise ve Kaan Yıldırım yeni bir maceraya yelken açtı

Kaan Yıldırım (33), 2016’da nikah masasına oturduğu Ezgi Eyüboğlu’ndan geçen yıl haziranda boşanmıştı. Ayrılığın ardından başta Demet Özdemir olmak üzere, adı birçok ünlü güzelle aşk dedikodusuna karışmıştı. Şarkıcı Hadise (34) ise en son 2 yıl önce klibinde oynayan Fransız manken Aurelien Muller ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde “Yalnızlıktan sıkıldınız mı?” sorusuna “Kim diyor yalnız olduğumu? Biri olsa da söylemem” diye cevap vermişti.

Aşk 1 ay önce başlamış

Yalnızları oynayan Kaan Yıldırım ile Hadise’nin 1 ay önce yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Hatta Kaan Yıldırım’ın Hadise’nin İstinye’deki evinde kaldığı öğrenildi.

Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek aşkı ele verdi

Çift, İstinyepark’taki bir restaurantta kalabalık arkadaş yemeğinde tanıştı. Bu beraberliği ise Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ele verdi.

Hadise’nin Benek ile çektirdiği bir fotoğrafı Instagram’da paylaşması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.