Hülya Avşar'dan evlilik açıklaması

Hülya Avşar, önceki akşam bir bayan arkadaşı ile birlikte Tarabya sahilinde akşam yürüyüşü yaptı. Avşar, kızı Zehra'nın evlenip evlenmeyeceği sorulması üzerine dikkat çekici bir yanıt verdi.

Gazetecileri bir anda karşısında gören Avşar, “Helal olsun size, bu halimle beni nasıl tanıdınız?“ diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Köpeği ile objektiflere poz veren Hülya Avşar, bir yandan da diğer yürüyüş yapan insanlarla sohbet etti.

Muhabirlerin “Zehra sizden evlenmek istese izin verir misiniz?” sorusuna Avşar “Hayır, çok erken. Zehra henüz 21 yaşında... Kendileri karar verir ama evlilik için erken” cevabını vererek kızı Zehra Çilingiroğlu’na mesaj gönderdi.

 

TAG:
İLGİLİ HABERLER

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.

Whatsapp'ın beklenen özelliği Android'e geldi

WhatsApp iOS'ta yayına aldığı parmak izi ile kilitleme özeliğini Android uygulamasında da yayınlandı. 'Parmak izi kilidi' işlevi, WhatsApp'ın Android'deki 2.1.222 sürümüyle birlikte geldi.