Hülya Avşar’ın selfiesindeki Kaya Çilingiroğlu detayı

Sekiz yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun bu evlilikten Zehra adında bir kız çocukları olmuştu.

Her ne kadar evliliklerini yıllar önce sonlandırmış olsalar da vakit buldukça bir araya gelen ikili bu bozulmayan samimiyetleri nedeniyle zaman zaman ‘yeniden evlenecekler’ şeklinde haberlere konu oluyor.

İçinde bulunduğumuz yılın başında da bu tarz dedikodular ortaya atılmış ancak Kaya Çilingiroğlu bu iddiaları yalanlamıştı.

Hülya Avşar’ın bayramın son günü sosyal medya hesabından paylaştığı bir selfie ise dikkat çekti.

Kısa süre önce Instagram hesabından paylaştığı bornozlu fotoğraf ile dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar bu defa evinde çektiği bir selfie ile takipçilerinin karşısına çıktı.

Avşar’ın yoruma kapalı paylaşımında arka tarafta Kaya Çilingiroğlu’nun oturduğu görülüyor.

 

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcıları, son görülme özelliğinin varlığından beri DM konusunda pek de rahat değil. Instagram son görülme kapatma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık

Nâzım Hikmet’in daha önce yayımlanmayan 5 şiiri bulundu

Nâzım Hikmet'in şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmayan beş şiiri, Yapı Kredi Yayınları editörlerinin TÜSTAV Komintern Arşivi’nde yürüttüğü çalışmalarla ortaya çıkarıldı. Şiirler 'kitap-lık' dergisinin son sayısında yayımlandı.