İrem Derici derin göğüs dekolteli siyah elbisesiyle yaktı geçti!

Instagram'da 7,2 milyon takipçiye sahip olan İrem Derici, tam kapanma sonrasında sezonu açmış ve soluğu tatilde almıştı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici yaptığı her açıklama ve paylaşım ile magazin gündeminin demir başları arasında yer alıyor. Instagram'da 7,2 milyon takipçiye sahip olan İrem Derici, tam kapanma sonrasında sezonu açmış ve soluğu tatilde almıştı. Bikinili karelerini takipçilerinin beğenesine sunan Derici, şimdi ise göğüs dekolteli siyah bir elbise ile kameranın karşısına geçti. Derici, yaptığı paylaşımına ise dikkat çeken bir not yazdı.

Yaz sezonunda hareketli bir tatil planı hazırlayan İrem Derici, Bodrum tatilinin ardından şimdi de İzmir'de güneşin tadını çıkarıyor. Geçtiğimiz hafta sunucu Lerzan Mutlu ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen İrem Derici, verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dilemişti.

Şimdi ise İzmir'de güzel havanın tadını İzmir'de çıkarıyor.

Derici, yaptığı paylaşımına ise dikkat çeken bir not yazdı.

Derici, "Canım sıkkın bi'tık ama geçer" ifadelerini kullandı.

 
İLGİLİ HABERLER

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncusu Cemile Canyurt evlendi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' kadrosunda yer alan Cemile Canyurt, geçtiğimiz sene sevgilisi Mertkan Kaya ile nikah masasına oturmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirli davranan çift, sade bir törenle mutluluğa 'Evet' demişti.

Deniz Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı

Fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya mahkemenin kararına rağmen hakaret etmeye devam eden Deniz Akkaya, 3 günlük zorlama hapsine çarptırıldı. Kararın ardından infaz savcılığa gitmeyen Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı.