Johnny Depp ve Amber Heard'ün davasında yeni iddia: Morluklar Depp yurt dışındayken oldu

Depp'in avukatları, tanığın ifadesini dava dosyasına eklemeye hazırlanıyor. 

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki davanın tanığı Depp'in sahibi olduğu bir apartmanın görevlilerinden Trinity Esparaza, Heard’ün boynundaki morlukları Depp ile ayrılmasından iki hafta sonra gördüğünü söyledi.

Bahsi geçen morlukların Depp’in Heard’e telefon fırlatmasıyla gerçekleştiği iddia edilmişti. Esparaza, mahkemeye verdiği beyanda Heard’ün sol yanağında morluk gördüğünü söyledi. Heard, Depp’in yüzünün diğer yanını zedelediğini söylemişti.

Depp’in morluklar olduğu sırada şehirde bulunup bulunmadığı sorulduğunda Esparaza, ünlü aktörün avukatına ‘hayır’ cevabını verdi. 

Avukat Adam Waldman, “Amber Heard’ün boğazındaki parmak izi şeklindeki morluklar, kolundaki bandaj ve morarmış sol gözüyle esasen Haziran 2016’da yara aldığı anlaşılıyor. Bunu yapmadığını bildiğimiz tek kişi Johnny Depp. Aktör o sırada turnedeydi ve iki hafta boyunca ülke dışındaydı” dedi. Tanığın ifadesi, Depp’in Heard’e açtığı 50 milyon dolarlık davada kullanılacak.

Heard daha önce aile içi şiddete de maruz kaldığını söylemişti.

 
İLGİLİ HABERLER

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcıları, son görülme özelliğinin varlığından beri DM konusunda pek de rahat değil. Instagram son görülme kapatma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık

Nâzım Hikmet’in daha önce yayımlanmayan 5 şiiri bulundu

Nâzım Hikmet'in şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmayan beş şiiri, Yapı Kredi Yayınları editörlerinin TÜSTAV Komintern Arşivi’nde yürüttüğü çalışmalarla ortaya çıkarıldı. Şiirler 'kitap-lık' dergisinin son sayısında yayımlandı.