Julia Butters Oscar'a beslenme çantasıyla geldi

Çocuk yıldız Julia Butters, 92. Oscar Ödülleri'nde de ikram edilen yiyeceklerin tamamen vegan olmasına karşın bu kuralı delerek törene beslenme çantasıyla gitti. 2500 dolarlık çantasında törene hindi sandviç getirdi.

Son olarak Bir Zamanlar... Hollywood'da filminde rol alan Julia Butters, Oscar'da kural dinlemedi.

10 yaşındaki çocuk yıldız yiyeceklerin tamamen vegan olmasına karşın bu kuralı delerek törene 2500 dolarlık çantasında hindi sandviç getirdi.

77. Altın Küre Ödülleri'nden sonra (Golden Globes) 92. Oscar Ödülleri'nde de ikram edilen yiyecekler tamamen vegan olarak servis edilmişti.

İlk defa uygulanan vegan menüsü kararında Joker filmindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu kategorisinde Oscar kazanan Joaquin Phoenix öncülük etmişti.

Çocuk yıldız Butters, 2016 yılından beri American Housewife dizisinde oynamaya devam ediyor.

 

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.