Kadın Sürücü, Kiraladığı 3 Milyon TL'lik Ferrari’yi Haşat Etti

Yeni bir araba aldığımızda bırakın kaza yapmayı, çizilmesini bile istemeyiz. Bir de yaklaşık 3 milyon TL'ye satılan Ferrari'yi kiraladığınızı ve ilk sürüşte haşat olduğunu düşünün.

Kırmızı bir Ferrari, eminim ki hepimiz için göz alıcıdır. Büyük uğraşlar sonucunda aldığınız ve ilk defa direksiyon koltuğuna oturduğunuz 500.000 euro’luk aracınızın saniyeler içerisinde yok olduğunu hayal edin. Düşünmenin bile gözleri yaşarttığı bu durum, bir kadın sürücünün başına geldi. Kiraladığı ve deneme sürüşü için ilk defa direksiyon koltuğuna oturduğu aracının kontrolünü kaybeden talihsiz kadın, birkaç saniyede aracı hurdaya çıkardı.

 

Sürücü ve yolcuların kazadan ufak yaralanmalar ile kurtulması ise işin tek sevindirici yanı. Ancak araba için aynı sevinci maalesef ki yaşayamıyoruz çünkü araç kullanılamaz hale geldi. Görüntülerde ilk olarak aracın içerisinden çekim yapılıyor. Sonrasında ise ortada gözle görülür hiçbir sorun yokken, sürücü direksiyon hakimiyetini kaybederek, bariyerlere çarpıyor.

Sürücü kazadan hasar almadan kurtulmuş olsa da kazayı gerçekleştiren Ferrari ve çarptığı araç için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Zaten oldukça pahalı olan aracın, tamir masrafları da muhtemelen bir Ferrari daha alacak kadar pahalıya gelecektir.

 

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.