Kylie Jenner’ın 6 milyon dolarlık karantina evi

Ünlü reality şov yıldızı Kylie Jenner, kendisini ve 2 yaşındaki kızı Stormi’yi tam 6 milyon dolarlık lüks malikanesinde karantinaya aldı.

Fotoğraf: Instagram

Forbes’a göre dünyanın en genç milyarderi olan kozmetik markası sahibi Jenner, California’daki Hidden Hills bölgesinde yer alan evinden dışarı çıkmıyor.

Fotoğraf: Instagram

Ablaları Kim, Kourtney, Khloe, Kendall Jenner ve annesi Kris ile görüşmeyen Jenner, lüks malikanesinin kapılarını sosyal medya takipçilerine açtı.

Fotoğraf: Instagram

Devamlı bir arada olan Kardashian ve Jenner ailesi için bu karantina onlar için sıra dışı bir durum. Aile, 2007 yılından bu yana devam eden Keeping Up with the Kardashians adlı bir reality şov programı yapıyordu.

Fotoğraf: Instagram

Kardashian ve Jenner ailesi, sahip oldukları şöhreti bu programa borçlu.

Fotoğraf: Instagram

Kylie Jenner, karantinada kızı Stormi ile zamanını film ve dizi seyrederek, ve oyunlar oynayarak geçirdiğini söyledi.

Fotoğraf: Instagram

Altı yatak odalı, yedi banyolu evin dört adet garajı var. Jenner, spor otomobil tutkusuyla biliniyor. Jenner’ın garajı birçok marka lüks spor arabaya ev sahipliği yapıyor.

Fotoğraf: Instagram

Lüks evde Jenner’ın devasa giyinme odası, geniş bir bahçe ve ısıtmalı yüzme havuzu ve spa mevcut.

Fotoğraf: Instagram

Kylie Cosmetics adında bir makyaj imparatorluğu kuran Jenner’ın şirketinin değeri tam 1 milyar dolar. Jenner, geçtiğimiz yıl şirketinin 600 milyon dolarlık kısmını Coty şirketine satmıştı.

 

Gebelikte corona virüsünden korunmanın 15 püf noktası

Corona virüsü hamilelikte nasıl bir risk yaratıyor? Lohusa döneminde olan kadınlar nelere dikkat etmeli? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç Dr. Meryem Kürek Eken, gebelik ve corona virüsü hakkında detaylı bilgiler verdi.

Açıkgöz ailesinde kriz büyüyor

Annelerinin yaşadığı sıkıntıların ardından abla Hülya Açıkgöz ile Hadise, düşman kesilmişti. Şimdi de küçük kardeş Derya, Hülya Açıkgöz’ü takipten çıkardı.

Demet Sağıroğlu’na corona virüsü şoku!

Şarkıcı Demet Sağıroğlu, Instagram'dan yaptığı paylaşımda sevenlerini korkuttu. Sağıroğlu, paylaşımında "Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum, test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim" ifadelerini kullandı.

Çok sık dezenfektan kullanmak ciddi hastalıklara yol açabilir

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Coşkun Usta, dezenfektan maddelerinin kimyasal bileşikler olduğunu ve bunların sık kullanımının ileride çok ciddi hastalıklara yol açabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Usta, "zaman içinde bu kimyasallar nörolojik hastalıklar dediğimiz Alzheimer, Parkinson olarak geri dönecektir hatta, uzun vadede kanseri tetikleyecektir" dedi.

El temizliğine dikkat! Kolonyalı mendil corona virüsüne karşı etkili mi?

Corona virüsü salgını nedeniyle el temizliğine sık sık vurgu yapan uzmanlar, temizliğin doğru bir şekilde ve doğru malzemelerle yapılması gerektiğinin de altını çiziyor. Peki kolonyalı mendil işe yarar mı? Antibakteriyel sabun kullanmak şart mı? Jeller virüsün bulaşıcı etkisini azaltır mı? El temizliği sırasında sıcak su kullanmak gerekiyor mu? İşte uzmanlardan önemli uyarılar...