Lefkoşa’da Velespeed 1 yaşında!

Tam 1 yılda Velespeed istasyonlarından toplam 26,800 sürüş gerçekleşti.

1 Haziran Cumartesi günü Velespeed 1. Yıl dönümü şerefine satın alıncak ilk “1 Saatlik Velespeed sürüşleri” tüm gün boyunca kiokslardan ve Cyclefinder’dan halkımıza hediye olarak ücretsiz sürüş verecek.

Tam 1 yılda Velespeed istasyonlarından toplam 26,800 sürüş gerçekleşti. Velespeed bisikletleri ile Lefkoşa’da daha yeşil bir çevre, daha az araç gaz salınımı, uygun fiyatlara ulaşım ve eğlence hizmeti vererek topluma ve çevreye fayda sağladı.

 

Velespeed Direktörü, Ceren Ahmet Köse; Ada’da yaşayan halkımız, öğrenciler, doktorlar, polisler, belediye çalışanları, askerler ve yurt dışından ziyaretimize gelen turistlerin Velespeed’i keyifli bir ulaşım sistemi olarak görmüşlerdir. Kapalı mekanlardan sokağa çıkarak sosyalleşmeleri ve ulaşım amaçlı kullanmaları bizleri mutlu etmiştir. Ayrıca Lefkoşa’lılar, hatta diğer şehirlerden gelen halkımız da Velespeed’e sahip çıktı. Artık daha sosyal ve temiz bir toplum için ziller çaldı. Velespeed Müşterilerimizden gelen olumlu ve yapıcı geri dönüşler kendimizi geliştirmemize ve daha iyi hizmet vermemize olanak sağlamıştır.”

 
İLGİLİ HABERLER

Google'dan yeni yapay zeka deneyi

Google, yapay zeka ve makine öğrenimi konusundaki uzmanlığını pek çok farklı alanda yaptığı denemelerle geliştirmeye devam ediyor.

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.