Matrix 4'ten ilk set fotoğrafları

Keanu Reeves’in yeniden başrolde yer aldığı Matrix 4’ün çekimleri başladı. 21 Mayıs 2021’de gösterime girmesi beklenen filmin setinden ilk kareler gün yüzüne çıktı.

İlk görüntülerde Reeves’in canlandırdığı Neo, alışılmış haliyle görünmüyor. Reeves, deri kıyafet ve güneş gözlüğü takmak yerine, gündelik sokak kıyafetleriyle dolaşıyor. Saç stili ise John Wick serisindeki görünüşüne benziyor.

Keanu Reeves’in yanı sıra Carrie-Anne Moss ve Jada Pinkett Smith'in serinin devam halkasında tekrar kadroya dahil edildiği Matrix 4’ün çekimleri San Francisco'da yapılıyor.

İlk set fotoğraflarında, Carrie-Anne Moss da yer alıyor. Böylece Reeves ve Moss ikisi, 17 yıl sonra aynı karelerde yer almış oldu.

Yeni Matrix filmi için yayınlanan oyuncu ilanında, heyecanla beklenen filmin  çekimlerine 5 Şubat’ta başlanacağını belirtilmişti. Bu ilanda, San Francisco Bay bölgesinde Project Ice Cream kod adıyla çekilecek filmde arka planda görünecek figüranlar arandığı belirtilmişti.

Yeniden Lana Wachowski’nin yazıp yönettiği serinin dördüncü filminin kadrosunda Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jonathan Groff, Toby Onwumere ve Yahya Abdul-Mateen II gibi isimler de bulunuyor. Önceki gün filmin kadrsouna Amerikalı oyuncu Andrew Caldwell’in de dahil edildiği açıklandı.

İlki 1999 yılında gösterilen Matrix filmi, bir fenomen haline geldi. Ardından 2003’te The Matrix Reloaded ve üçüncü film The Matrix Revolutions seyirci karşısına çıktı.

 

TAG:
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.