Meghan Markle, Adele konusunda endişeleniyor

Yeni Zelanda'da yayımlanan bir magazin dergisinin iddialarına göre, aynı muhitte yaşayan Prens Harry'nin Adele'in evinde fazla vakit geçirmesinin Meghan Markle'ı endişelendirdiği öne sürüldü.

Kraliyet ailesinden ayrılma kararlarından bu yana Prens Harry ve Meghan Markle hakkında ortaya atılan söylentilere bir yenisi daha eklendi.

Yeni Zelanda’da yayımlanan Woman’s Day adlı magazin dergisi, Adele’in Prens Harry’ye ne zaman isterse evine gelebileceği yönünde bir davette bulundu. İddialara göre Adele’in bu daveti Meghan Markle’ı rahatsız etti.

Harry ve Meghan çiftine yakın bir kaynak da, “Meghan, Harry’yi bitkisel içecekler içen bir vegana dönüştürmek için çok uğraştı. Ancak Adele’in partileri sevmesi Meghan’ın planını bozabilir” dedi.

DepoPhotos

SAĞLIKLI YAŞAM ENDİŞESİAdele’in son dönemde 45 kilo vermesinin de sağlıklı yaşam konusunda Markle’ın endişelerini artırdığı iddia edildi.

“HARRY İSTİSNA OLABİLİR”

Daha önce Los Angeles’a yerleşen Harry ve Meghan çiftine, bölge hakkında tüyolar verdiği ortaya çıkan Adele’in, 9 yıl önce Glamour dergisine verdiği röportaj da yeniden gündeme geldi. Ünlü şarkıcı verdiği röportajda, kızıl saçlılardan hoşlanmadığını ancak Prens Harry’nin istisna olabileceğini söylemişti.

 

 
İLGİLİ HABERLER

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcıları, son görülme özelliğinin varlığından beri DM konusunda pek de rahat değil. Instagram son görülme kapatma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık

Nâzım Hikmet’in daha önce yayımlanmayan 5 şiiri bulundu

Nâzım Hikmet'in şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmayan beş şiiri, Yapı Kredi Yayınları editörlerinin TÜSTAV Komintern Arşivi’nde yürüttüğü çalışmalarla ortaya çıkarıldı. Şiirler 'kitap-lık' dergisinin son sayısında yayımlandı.