Mustafa Sandal öncesini paylaştı, Haziran’ı işaret etti

Milyonlarca insan gibi corona virüsü salgını nedeniyle günlerini evinde geçiren şarkıcı Mustafa Sandal, bu süre zarfında evindeki stüdyoda çalışmalarına devam etti. Zaman zaman oğullarıyla geçirdiği keyifli vakitlere dair paylaşımlarda da bulunan Sandal, dün paylaştığı fotoğrafla hayranlarını bir kez daha şaşırttı.

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte spor çalışmalarına ağırlık verdiğini duyuran Mustafa Sandal bu duyuru için dikkat çekici bir fotoğraf kullandı. Başarılı şarkıcı son derece fit göründüğü fotoğrafı:

“Bu öncesi ( kısmetse haziran 15'e sonrasını koyacağım)” notuyla paylaştı ve kendisine koyduğu hedefi göstermiş oldu.

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.