Pınar Altuğ Atacan: Zaten herkes sokaklarda

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken Pınar Altuğ Atacan, corona virüsü tehlikesi sonrasında ailesiyle birlikte kendisini ev karantinasına aldı. Yaptığı paylaşımlarla vaktini evinde geçirenler için aktivite ve yemek tarifleri önerilerinde bulunan Pınar Altuğ Atacan, dün yaptığı bir paylaşımla şaşırttı.

Yaptığı paylaşımdan kocasıyla birlikte dışarıya çıktığı anlaşılan oyuncu şunları yazdı: “Hikayede kalmasın, özel not: Şehir dışında oturuyoruz ve boş alanlardaki köpekleri doyurmaya çıkmıştık, kar yağdığında da çıkarız. Kimseyle buluşmadan, görüşmeden besleme yapıp evimize döndük ama zaten herkes sokaklarda hala”

Pınar Altuğ Atacan yazdığı bu satırlarla hayvansever kimliğini bir kez daha ortaya koyarken, insanların bu virüsü ciddiye almamaları yüzünden yaşadığı hayal kırıklığını da paylaştı.

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.