Prens Harry kelliğe karşı tedavi görüyor

Meghan Markle ile birlikte Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararının ardından gündemden düşmeyen Prens Harry'nin saç dökülmesi ve kelliğe karşı tedaviye gittiği ortaya çıktı.  Prens Harry'nin (35) kellige karşı tedavi görmek için Londra'da lüks bir kliniğe gittiği öne sürüldü.

2 KATINA ÇIKTI

İddiaları doğrulayan klinikten yapılan açıklamada, prensin saçlarının evlendiği Mayıs 2018'den sonra daha hızlı döküldüğü, başındaki kel kısımların büyüklüğünün 2 katına çıktığı belirtildi.

TEL KALINLAŞTIRMA TEDAVİSİ

Harry'nin saç teli kalınlaştırma tedavisine başladığı vurgulandı.

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.