PUBG Mobile'a Özel Livik Haritası, Beta Sürümde Yayınlandı

PUBG Mobile ile ilgili bir süredir bazı söylentiler var ve bu söylentiler, 0.19.0 güncellemesi ile oyuna yeni bir harita geleceğini öne sürüyor. Pek çok oyuncuya göre ise bu harita, "Erangel 2.0" olacaktı. Ancak Tencent'ten gelen yeni açıklamalar, yepyeni bir haritayla karşı karşıya olduğumuzu netleştirdi.

PUBG Mobile'ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, oyuna gelecek yeni haritanın Livik olarak isimlendirileceği ve beta kapsamda da deneyimlenebileceği ifade edildi. Ayrıca Livik, PUBG Mobile için tasarlanmış özel bir harita olarak karşımıza çıkıyor. Yani oyunseverler, bu kez PUBG'nin PC sürümünde görmedikleri bir haritada hayatta kalmaya çalışacaklar.

Yeni harita Livik, PUBG Mobile'a özel olacak

PUBG Mobile'ın özel haritası, kendine has bazı detaylara sahip olacak. Oyunseverler, bu haritada şelaleler, şifalı havuzlar ve Monster truck'lar görecekler. Ayrıca Livik, PUBG Mobile'ın en küçük haritası olacak.

Livik haritasının oyunculara tam anlamıyla neler sunacağı şu an için bilinmiyor. Ancak ortaya çıkan görseller, bu haritanın grafiksel anlamda etkileyici, az binalı, bol tepeli olacağını gösteriyor. Ancak şu an için bilinen şeylerin nihai olmadığını, PUBG Mobile ekibinin beta testler sırasında harita üzerinde değişiklikler yapabileceğini unutmamak gerekiyor.

PUBG Mobile'ın 0.19.0 sürümüne ait beta başlamış durumda. Yani eğer sizler de oyunun beta sürümüne kayıtlıysanız, Livik haritasını deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Ancak yeni haritanın kararlı sürüme ne zaman geleceği şu an için netleşmiş değil. Bugüne kadar ortaya atılan iddialar, PUBG Mobile'ın 0.19.0 sürümünün temmuz ayının ortası itibarıyla sunulacağını gösterse de resmi tarih için PUBG Mobile'dan gelecek açıklamanın beklenmesi gerekiyor.

 
İLGİLİ HABERLER

Ayasofya Hakkında Daha Önce Duymadığınız 12 Sır

Tılsımlı olduğu düşünülen kapılar, kıyamet tarihinin yazılı olduğu söylenen sütun ve Hz. Meryem’in gözyaşı izleri… Ayasofya’nın okudukça keşfedecek, keşfettikçe seveceğiniz onlarca sırrı var!

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir