Siyah bikinisi ile boy gösteren Deniz Seki'ye beğeni yağdı...

İncecik olan Deniz Seki'nin siyah bikinili pozuna beğeni yağdı...

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin bikinili pozları ile sosyal medyayı sallamıştı. Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Deniz Seki değişimi ile büyük beğeni topluyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor. Bazı paylaşımlarında Photoshop yaptığı iddia edilen ünlü şarkıcı Deniz Seki, bu defa siyah bikinisi ile boy gösterdi. İncecik olan Deniz Seki'nin siyah bikinili pozuna beğeni yağdı.

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin bikinili pozları ile sosyal medyayı sallamıştı.Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Seki değişimi ile büyük beğeni topluyor.

Bazı paylaşımlarında Photoshop yaptığı iddia edilen ünlü şarkıcı Deniz Seki, bu defa siyah bikinisi ile boy gösterdi. İncecik olan Seki'nin siyah bikinili pozuna beğeni yağdı.

Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor.

 
İLGİLİ HABERLER

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncusu Cemile Canyurt evlendi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' kadrosunda yer alan Cemile Canyurt, geçtiğimiz sene sevgilisi Mertkan Kaya ile nikah masasına oturmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirli davranan çift, sade bir törenle mutluluğa 'Evet' demişti.

Deniz Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı

Fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya mahkemenin kararına rağmen hakaret etmeye devam eden Deniz Akkaya, 3 günlük zorlama hapsine çarptırıldı. Kararın ardından infaz savcılığa gitmeyen Akkaya hakkında yakalama kararı çıkartıldı.