Survivor Elif’in son hali görenleri şaşkına çevirdi

Survivor 2017'nin dikkat çeken yarışmacılarından Elif Şadoğlu'nun paylaştığı son fotoğraf hayranlarını şaşkına çevirdi.

Survivor 2017 geçtiğimiz sezona damga vurmuştu. Hem reytingleri alt üst etmesi hem de yarışan yarışmacılar nedeniyle Survivor 2017’nin etkisi hala devam ediyor. Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan ve dikkat çeken isimlerden biri de Elif Şadoğlu’ydu. Güçlü performansı ve rastalı saçlarıyla adından söz ettiren Elif Şadoğlu imaj değişikliğine gitti.

 

2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olan Elif Şadoğlu Survivor’a 21.haftada veda etmişti. Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafta saçlarını kısacık kestirdiği görülen Elif Şadoğlu’nun bu fotoğrafı hayranlarını şaşkına çevirdi.

 

İşte Elif Şadoğlu’nun son hali:

 

 

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.