Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı tanıtım etkinliği bu akşam

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı tanıtım etkinliği bu akşam gerçekleştiriliyor. Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı’nın düzenlediği tanıtım kokteyli bu akşam saat 20.00’da Acapulco Resort Convetion SPA Otel’in Balo Salonu’nda yapılacak.

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İçim Kavuklu, etkinlikte vakfın kuruluş amacı ve vizyonunun anlatılacağını ifade etti.

Vakıftan yapılan açıklamada etkinlikte ayrıca Tangül Çağıner’in hayatının en yakın arkadaşları tarafından anlatıldığı bir de belgesel film gösterimi yapılacağı kaydedildi.

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı, yardıma muhtaç çocukların daha iyi yaşam standartlarında yaşaması ve eğitimlerini sürdürebilmesi için hayata geçirildiği ifade edildi.

 
İLGİLİ HABERLER

Google'dan yeni yapay zeka deneyi

Google, yapay zeka ve makine öğrenimi konusundaki uzmanlığını pek çok farklı alanda yaptığı denemelerle geliştirmeye devam ediyor.

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.