The Mandalorian’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

The Mandalorian’ın yeni fragmanı, Star Wars evreninin alıştığımız ögelerini yeniden önümüze getiriyor.

Piyasaya damga vuran bir giriş yapmak isteyen Disney+’ın Star Wars dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Disney+’ın lansmanına birkaç hafta kalmışken gelen Star Wars hamlesi, yeni ağa ilginin artmasına neden oldu. 

Star Wars evrenine Disney’in ekleyeceği The Mandalorian’ın yayınlanan ikinci fragmanında alıştığımız Star Wars uzay yaratıklarına yeniden kavuşuyoruz. The Mandalorian’la yeniden uzay gemilerinin mücadelesine ve ödül avcılığına derinlemesine bakacağız. Star Wars’ta barış zamanı sona eriyor. 

 

Star Wars’ın yapımcılarından olan Jon Favreau, The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, “Star Wars’ın daha karanlık, daha garip tarafını” göstermek istediklerini açıkladı. Dizinin ilk fragmanı, Mad Max hatırlatmaları yaptı. Fragmanda kazıklara geçirilmiş kaskların görüntüsü, savaş droidleri ve yüz yüze savaşları görüyoruz. 

Disney’in CEO’su Bob Iger, The Mandalorian’ın Disney+’ın en iddialı projesi olduğunu açıkladı. Star Wars: The Mandalorian’ın her hafta bir bölümü, Disney+’ta yayınlanacak. Dizinin her bölüme 12.5 milyon dolar harcandığı iddia edildi.  

Star Wars evreninin yeni filmi Star Wars: The Rise of Skywalker, Aralık ayında vizyona girecek. Evrenin yeni dizisi Star Wars: The Mandalorian, Disney+’ın lansmanının ardından 12 Kasım’da gösterime girecek. 

 

TAG:
İLGİLİ HABERLER

Bataryaların ömrünü uzatan çipli sistem

Akıllı telefonlarla ilgili yaşanan gelişmeler her ne kadar iç açıcı olsa bile bataryaların ömrünü uzatacak sistemlerin henüz geliştirilmemesi kullanıcılar için kötü oldu. Araştırma ve geliştirme yapan bilim insanları konuyla ilgili önemli bir buluşa imza attı.

Whatsapp'ın beklenen özelliği Android'e geldi

WhatsApp iOS'ta yayına aldığı parmak izi ile kilitleme özeliğini Android uygulamasında da yayınlandı. 'Parmak izi kilidi' işlevi, WhatsApp'ın Android'deki 2.1.222 sürümüyle birlikte geldi.