Tülin Şahin doğumdan 4 ay sonra defileye çıkıyor

Kızı Siena Leyla’yı kasım ayında kucağına alan Tülin Şahin önümüzdeki hafta Londra’da defileye çıkmaya hazırlanıyor. 59 kilo ile hamile kalıp 73 kilo ile doğuma giren ve 63 kiloya düşen 40 yaşındaki manken "Zayıflamak için hiç acele etmiyorum. Yavaş yavaş 12 kilo daha vereceğim" dedi.

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile geçen yıl evlenen ve kasımda kızı Siena Leyla’yı kucağına alan Tülin Şahin, Şamdan Plus dergisine annelik serüvenini, ilişkisini ve mesleğini anlattı.

"ARAŞTIRMACI  BİR BABA"

Şahin “Eşim ile Amerika’da tanıştık. Ortak bir Amerikalı senatör arkadaşımızın sayesinde oldu. Tanışır tanışmaz evleneceğimizi ve kızımızın olacağını söyledi. Şimdi çok araştırmacı ve ilgili bir baba. Bana yardımı büyük” dedi.

"HAMİLELİĞİM KISMEN ZOR GEÇTİ"

“Hamileliğim yaza denk gelince kısmen zor geçti. Bel fıtığı ağrılarım arttı" diyen Tülin Şahin'in açıklamalarından dikkat çeken başlıklar ise şöyle:

"BİRAZ GÖBEKLİ GEÇMEKTE SORUN GÖRMÜYORUM"

- “İlk günden beri geceleri Siena Leyla ile el ele uyuyoruz.”

- “Gebe kaldığımda 59 kiloydum, 73’le tamamladım. Şu an 63’üm. Zayıflamak için hiç acele etmiyorum. Yavaş yavaş 12 kilo daha vereceğim. Spora başlamadım bile. Biraz göbekli gezmekte sorun görmüyorum. Kadınların doğumdan hemen sonra fit olması isteniyor. Yok öyle bir dünya!”

- “Mankenliği bırakmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki hafta Londra’da Y Plus’ın defilesine çıkacağım.”

 
İLGİLİ HABERLER

Silikon Vadisi Tam Olarak Nedir, Nerede ve Nasıl Bir Yer?

Dünyanın teknoloji merkezi dediğimizde akıllarda canlanacak ilk yer olan Silikon Vadisi ile ilgili kafalarda oluşan tüm sorulara bu içeriğimizde birlikte cevap vereceğiz. Siz de Silikon Vadisi nedir, nerededir, Silikon Vadisi şirketleri hangileridir merak ediyorsanız, karşınızda tüm detaylarıyla Silikon Vadisi…

178 Terabit ile Dünya İnternet Hızı Rekoru Kırıldı

Araştırmacılar, mevcut fiber optik kabloları kullanarak 178 terabit hıza ulaşarak dünya internet hızı rekoru kırdı. Bilim insanları, yeni teknolojiyi mevcut internet altyapısı üzerine inşa ettiklerinden teknolojinin uygulanabilirliği yüksek.

Netflix, Türkiye’de 30 Günlük Deneme Süresini Tekrar Açtı

Netflix’in kötüye kullanım nedeniyle Türkiye’den kaldırdığı 30 günlük ücretsiz deneme üyeliği, ücretsiz olmasa da çok uygun bir fiyat karşılığında yeniden getirildi. Netflix’i 30 gün boyunca denemek isteyenler, yalnızca 0,20 TL, 1,99 TL gibi farklı fiyatlara sahip olabilirler.