Victoria Beckham gülümsememe kuralını bozdu

Victoria Beckham, yıllardır ciddi yüz ifadesiyle verdiği pozlarla konuşuluyor. Arkadaşlarıyla katıldığı etkinliklerde, eğlenceli buluşmalarda hep ciddi duruş sergileyen Beckham’ın dişlerini beğenmediği için gülümsemediği iddia ediliyor.

"İÇİMDEN GÜLÜMSÜYORUM"

 

O ise durumu durumu “İçimden gülüyorum ama moda dünyasına karşı bir sorumluluğum olduğunu hissediyorum” diyerek özetliyor."ADETA ROSS GİBİ" 


Kimse buna inanmasa da Beckham kuralanı oğlu Cruz ile çektirdiği fotoğraf için bozdu. Annesinin dişlerini göstererek güldüğü anı Instagram hesabından paylaşan Cruz, “Görünüşe göre annem gülümsüyor” dedi.

David Beckham ise eşinin bu gülüşüyle ilgili olarak ilginç bir benzetmede bulundu. Beckham eşine "Annenin dişleri nasıl da beyaz. Adeta Friends dizisinden Ross gibi" diyerek takıldı.

 

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcıları, son görülme özelliğinin varlığından beri DM konusunda pek de rahat değil. Instagram son görülme kapatma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık

Nâzım Hikmet’in daha önce yayımlanmayan 5 şiiri bulundu

Nâzım Hikmet'in şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmayan beş şiiri, Yapı Kredi Yayınları editörlerinin TÜSTAV Komintern Arşivi’nde yürüttüğü çalışmalarla ortaya çıkarıldı. Şiirler 'kitap-lık' dergisinin son sayısında yayımlandı.