Zeynep Alkan Google’ın yanlışını düzeltti

Renkli ve eğlenceli paylaşımlarına karantina günlerinde de ara vermeyen Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle olan etkileşimini sürdürüyor.

Sevgilisiyle birlikte çıktığı gezileri ve onunla birlikte yaptığı spor faaliyetlerini de Instagram hesabından paylaşan Alkan, bu defa takipçilerinden gelen doğum günü mesajları sonrasında bir açıklama yapma gereği duydu.

Google aramalarında doğum günü tarihinin 26 Mayıs göründüğünü ancak bunun yanlış olduğnu söyleyen Alkan, doğru tarihin 13 Ekim olduğunu söyledi ve böylelikle Google’da yer alan yanlış bilgiyi de düzeltmiş oldu.

 
İLGİLİ HABERLER

Bizi Yavaş Yavaş Öldüren "Fast Food" Hakkında Görmezden Gelinen Gerçekler

Fast food, İngilizce isminin Türkçe karşılığı olan "hızlı yemek" kavramından da anlaşılacağı üzere, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp, kısa sürede yemeye hazır hale gelen, çoğunlukla seri üretim yoluyla üretilip ticari olarak satılan, gıdayla ilgili diğer faktörlerden ziyade "hizmet hızı" faktörüne odaklanan bir beslenme pratiği ve besin biçimidir

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcıları, son görülme özelliğinin varlığından beri DM konusunda pek de rahat değil. Instagram son görülme kapatma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık

Nâzım Hikmet’in daha önce yayımlanmayan 5 şiiri bulundu

Nâzım Hikmet'in şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmayan beş şiiri, Yapı Kredi Yayınları editörlerinin TÜSTAV Komintern Arşivi’nde yürüttüğü çalışmalarla ortaya çıkarıldı. Şiirler 'kitap-lık' dergisinin son sayısında yayımlandı.